Budownictwo

bn3

Realizujemy naprawy konstrukcji betonowych i żelbetowych takich obiektów przemysłowych jak :

– zbiorniki i silosy na materiały sypkie,
– konstrukcje żelbetowe, powłokowe i szkieletowe,
– kominy, osadniki, tunele, mosty,
– elementy nośne hal produkcyjnych, górniczych wież wyciągowych,
– hale przemysłowe,
– mosty przenośnikowe.

W celu dokonania napraw powstałych uszkodzeń, a także przywrócenia wytrzymałości konstrukcyjnej obiektu, nasza firma stosuje technologię betonu natryskowego. Poprzez zastosowanie nowej warstwy wzmacniająco-ochronnej uzyskuje się – nawet wyższą niż pierwotnie – wytrzymałość konstrukcyjną remontowanego obiektu. Nałożona warstwa betonu po pokryciu środkami hydrofobowymi, stanowi całkowicie szczelną, odporną na szkodliwe działania agresywnego środowiska, powłokę. Powierzchnia betonowa jest monolitycznie związaną z podłożem, co zapewnia dalszą wieloletnią eksploatację obiektu. Zastosowany beton natryskowy posiada wysokie parametry techniczne. Sposób ten jest przedmiotem zastrzeżenia patentowego nr 203305. Czytaj więcej.

antykorozja-betonu-torkret

Wykonujemy również prace antykorozyjne z wykorzystaniem najnowszych dostępnych na rynku podkładów i farb. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych jak i antykorozyjnych technikami alpinistycznymi.

Przed rozpoczęciem prac zarówno w zakresie wykonania antykorozji jak i betonów natryskowych stosuje się techniki czyszczenia powierzchni metodą strumieniowo-ścierną z wykorzystaniem posiadanych przez nas urządzeń do tego typu prac mających aktualne kontrole wykonane przez właściwe oddziały Urzędu Dozoru Technicznego.

Firma posiada własne mobilne zaplecze budowy, w skład którego wchodzą wyposażone kontenery zaplecza technicznego jak i socjalnego.

Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym dostosowanym do warunków i rodzaju wykonywanych robót. W skład parku maszynowego wchodzą między innymi: stacjonarne i przewoźne stacje kompresorów wraz ze zbiornikami ciśnieniowymi, urządzenia do czyszczenia strumieniowo-ściernego, podajniki betonu. W skład sprzętu wchodzą również wszelkiego typu rusztowania.

Prace wykonywane przez naszą firmę nadzoruje młoda i dynamicznie rozwijająca się kadra techniczna posiadająca wszelkie uprawnienia pozwalające zarówno na nadzór nad prowadzonymi robotami jak również możliwość samodzielnego projektowania bez ograniczeń.